Wandtke Grupa jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu produkcji komponentów i lekkich konstrukcji stalowych.

Wieloletnia praktyka pozwoliła nam wypracować skuteczną i wysoce profesjonalną linię obsługi zleceń. Każde złożone przez klienta zamówienie jest w naszej firmie traktowane z najwyższą starannością. To co nas wyróżnia, to wysokie zaangażowanie w realizowane projekty, począwszy od tworzenia kalkulacji, poprzez obsługę zamówienia i jego sprawną realizację, skończywszy na organizacji transportu i dostawie.

DOŚWIADCZENIE

Wandtke Grupa od ponad 30 lat produkuje części oraz komponenty ze stali, konstrukcje stalowe, maszyny, urządzenia oraz gotowe elementy oparte o rozwiązania stalowe.

Dostarczamy elementy zmontowane lub gotowe do montażu. Wyróżnia nas jakość wykonania, dokładamy wszelkich starań aby każdy, nawet najmniejszy detal, został wyprodukowany zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez klienta.

Wykonujemy elementy i konstrukcje z pełnego spektrum grubości praktycznie każdego materiału tj. stali węglowej/konstrukcyjnej, stali nierdzewnej, żaroodpornej, aluminium, mosiądzu, miedzi, tytanu, brązu, stali ocynkowanej oraz blach powlekanych.

Stosowane przez nas materiały posiadają atesty minimum klasy 3.1 oraz zawsze posiadają oznaczenie CE.

Zapewniamy dostawę we wskazane przez klienta miejsce w umówionym czasie. Możliwość transportu własnego oraz szeroka sieć partnerów spedycyjnych umożliwia nam zoptymalizowanie kosztów transportu.

WSZECHSTRONNOŚĆ

W skład grupy Wandtke wchodzą firmy specjalizujące się w różnych dziedzinach obróbki stali i metali. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom różne usługi, począwszy od obróbki blach, czyli cięcia, gięcia i walcowania (spółka Estimet), poprzez produkcję elementów stalowych i lekkich konstrukcji stalowych (Wandtke Grupa), skończywszy na produkcji i spawaniu wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (spółka Nordcoop).

TERMINOWOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę z tego, że znaczna część spośród konstrukcji i elementów stalowych, które wykonujemy staje się później fragmentem większej koncepcji projektowej. Stąd też dokładamy wszelkich starań aby wykonać je w wyznaczonym przez klienta terminie, tak by żaden sposób nie opóźnić dalszych etapów realizacji projektu klienta.

Skontaktuj się z nami, na Twoje zapytanie odpowiemy w ciągu 3 godzin

Gotową ofertę otrzymasz w ciągu 1 dnia | +48 533 150 100 | +48 58 681 68 13 | biuro@wandtke.pl
TOP